Strona główna » Programy edukacyjne » Access
program do nauki j.angielskiego Access

Access

Koszt wysyłki: od 24,60 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)

      Access to nowa czteroczęściowa seria podręczników dla uczniów gimnazjów, dostępna na poziomach: Beginner - Intermediate. Seria jest zgodna z wytycznymi zawartymi w CEF oraz obowiązującą podstawą programową.
 

      Ten nowoczesny, bogato ilustrowany kurs języka angielskiego o wyraźnie określonej strategii jaką jest sukces na egzaminie gimnazjalnym, zawiera specjalne sekcje EXAM SKILLS PRACTICE składające się z 10 zestawów egzaminacyjnych.
 

      Kurs został dodatkowo wzbogacony o unikatowe oprogramowanie  Access Interactive Software. Program ten zawiera setki ćwiczeń i zadań ze wszystkich modułów podręcznika oraz ilustracje, teksty i nagrania. Dzięki tablicy interaktywnej mogą one być zaprezentowane jednocześnie całej klasie w niezwykle atrakcyjny sposób. W przygotowaniu jest specjalna strona internetowa. Każdy poziom składa się z 10 modułów zawierających 6 unitów. Materiał zawarty w każdym z podręczników i zeszytów ćwiczeń jest przeznaczony do realizacji w trakcie 80 godz. lekcyjnych.

 
Najważniejsze cechy:
 • elementy odpowiednio dobrane do wieku uczniów
 • wyrazista prezentacja każdego modułu
 • duża różnorodność tekstów
 • rozwijanie słownictwa wprowadzanego w kontekście i ćwiczonego na wiele różnych sposobów
 • przydatne wyrażenia używane w sytuacjach realistycznych (Everyday English)
 • szeroka gama ćwiczeń rozwijających rozumienie ze słuchu
 • starannie opracowane ćwiczenia w mówieniu, od wdrażających do nieco trudniejszych
 • nauka wymowy (Pronunciation Sections)
 • połączenie tematu modułu z innymi przedmiotami nauczania pozwalające na realizację ścieżek międzyprzedmiotowych (Curricular Cuts)
 • ciekawe lekcje okolicznościowe i kulturowe rozbudzające zainteresowanie inną kulturą, łączące  elementy polskie z brytyjskimi (Culture Corner)
 • przedstawiona w kontekście, a następnie w przystępnej formie tabelarycznej i objaśniona po polsku gramatyka, wzbogacona o ćwiczenia i dodatkowe  informacje (Grammar Reference Section)
 • wskazówki ułatwiające samodzielną naukę (Learning to Learn Skills) napisane w języku polskim
 • klucz do zadań Self Check na końcu każdego podręcznika
 • piosenki związane tematycznie z każdym modułem (Songsheet)
 • odprężające umysł ciekawostki (Novelty)
 • zadania do wykonania w oparciu o nowoczesne technologie informacyjne (ITC)
 • opracowane w formie czasopisma zagadnienia związane z Polską (Access Magazine)
 • przykładowe zestawy egzaminacyjne, opracowane zgodnie z formatem egzaminu, podstawą programową i standardami egzaminacyjnymi
 • (EXAM SKILLS PRACTICE)
 • Access Software - narzędzie, dzięki któremu, korzystając z interaktywnej tablicy, uczniowie poznają nowy materiał w ciekawszy i przyjemniejszy  sposób, a nauczyciel dysponuje większą ilością czasu na nauczanie
 • strona internetowa z dodatkowymi materiałami dla ucznia i nauczyciela (w przygotowaniu)


Komponenty:
 

Podręcznik z płytą dla ucznia (Student's Book + Audio CD)   

      Podręcznik składa się z 10 modułów tematycznych obejmujących 6 unitów, z których każdy zawiera dwa unity dwustronicowe i cztery jednostronicowe, po których następują m.in. segmenty kulturowe (Culture Corners), działy poświęcone tematyce zaczerpniętej z programu nauczania innych przedmiotów (Curricular Cuts), piosenki tematycznie dopasowane do treści modułu (Songsheets). Właściwe przygotowanie do testu zapewniają ćwiczenia  z działu Self Check, do których klucz znajduje się na końcu podręcznika. Po części głównej następują napisane po polsku objaśnienia zagadnień gramatycznych (Grammar Reference Section), słowniczek z polskimi odpowiednikami (Word List) do każdego modułu, lista czasowników nieregularnych, segmenty poświęcone wymowie (Pronunciation  Section) oraz krótka lista różnic między angielską i amerykańską odmianą języka (British English-American English Guide). Sekcja poświęcona egzaminowi gimnazjalnemu (EXAM SKILLS PRACTICE)  składa się z 10 zestawów, po jednym do każdego modułu. Zestawom towarzyszą wskazówki egzaminacyjne służące ćwiczeniu strategii i technik egzaminacyjnych.

Zeszyt ćwiczeń (Workbook) (edycja polska) 

      Zeszyt ćwiczeń zawiera bogaty zestaw zadań z zakresu słownictwa i użycia języka w codziennej komunikacji oraz czytania i pisania. Pomocą w utrwalaniu słownictwa są Translator's Corner oraz Word List. Integralny dodatek w formie czasopisma stanowi  Access Magazine mówiący o zagadnieniach związanych z Polską.

Access Grammar (edycja polska)

      
Repetytorium z gramatyki, w którym uczeń znajdzie napisane prostym językiem objaśnienia zjawisk gramatycznych wprowadzonych w podręczniku oraz zestawy ćwiczeń ułatwiających systematyczne wdrażanie całego materiału. Exploring Grammar zawiera jednostronicowy materiał gramatyczny tylko z danego modułu. Podobnie na jednej stronie znajduje się dział Revision z ćwiczeniami do powtórzenia materiału, od początku do danego modułu. Objaśnienia zagadnień gramatycznych oraz polecenia do ćwiczeń podane są w języku polskim!

Książka nauczyciela (Teacher's Book)

      
Książka nauczyciela zawiera pełne scenariusze lekcji, propozycje dodatkowych ćwiczeń, klucz z odpowiedziami do wszystkich zadań znajdujących się w podręczniku i zeszycie ćwiczeń, a także pełne zapisy nagrań do ćwiczeń sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu. Specjalne sekcje Evaluation Charts (dla uczniów) i Progress Report Charts (dla nauczycieli) wspomagają kontrolę postępów w nauce.

Książka nauczyciela (Teacher's Resource Pack)

      Książka jest zbiorem dodatkowych materiałów do kopiowania. Są to m.in. Resource Activities (do każdego modułu - Vocabulary, Reading, Writing, Pairwork Activities, Portfolio Activities, Games). Ponadto testy do każdego modułu, test semestralny obejmujący moduły od 1do 5, zawierający 100 zadań wielokrotnego wyboru oraz test końcowy obejmujący wszystkie moduły, klucz do Resource Activities i zapisy nagrań do zadań testowych sprawdzających rozumienie ze słuchu.

Płyty CD do wykorzystania w klasie (Class Audio CDs - set of 3)

      zawierają nagrania wszystkich dialogów oraz tekstów,  a także do ćwiczeń rozwijających sprawność słuchania.

Płyty CD dla ucznia (Student's Audio CDs)

      zawierają nagrania wszystkich dialogów oraz tekstów.

Interactive Whiteboard Software!

      Unikatowe oprogramowanie powstałe na bazie podręcznika Access do wykorzystania na tablicy interaktywnej. Program zawiera setki ćwiczeń i zadań ze wszystkich modułów podręcznika oraz ilustracje, teksty i nagrania. Mogą one być zaprezentowane  jednocześnie całej klasie i używane interaktywnie. Nauczyciel stojący bezpośrednio przy tablicy może prowadzić lekcję, obsługiwać komputer i kontrolować pracę uczniów.

Najważniejsze cechy:
 

 • połączenie tradycyjnej lekcji z prezentacją materiału multimedialnego
 • sprawne prezentowanie przed całą klasą wszystkich elementów podręcznika
 • możliwości rozbudowy i atrakcyjnego wyjaśnienia każdej partii materiału
 • dokonywanie  podkreśleń w tekście, powiększenie lub ukrycie    ilustracji, tworzenie własnych notatek na ekranie 
 • odtworzenie dowolnego nagrania np. wraz z jego zapisem 
 • szybka i wygodna realizacja powtórek i sprawdzianów oraz bieżąca kontrola i ocena

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności. Możesz samodzielnie zmienić ustawienia cookies w przeglądarce internetowej.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 20,00 zł

Minimalna wartość zamówienia od jakiej będzie można zrealizować kupon rabatowy to: 500,00 zł