Strona główna » Programy antywirusowe

Programy antywirusowe

Programy antywirusowe
Ochrona  danych przed wirusami i innymi rodzajami szkodliwego oprogramowania stanowi bardzo ważny element bezpieczeństwa systemów informatycznych. W naszym asortymencie znajdują się programy antywirusowe dla szkół i przedszkoli.  Rozwiązania pozwalają na zabezpieczenie nawet 200 stanowisk.
 

Szeroki wybór programów antywirusowych

Oferujemy programy antywirusowe znanych marek, m.in.: Acrabit, Bitdefender, F-Secure Bezpieczna Szkoła, Avast, Kaspersky, G-Data Internet Security. Systemy dostępne w naszym portfolio produktowym wyróżniają się aktualnością – dane baz wirusów są na bieżąco weryfikowane i poszerzane o nowe zagrożenia. To pozwala na szybkie wykrycie złośliwego oprogramowania, m.in. koni trojańskich, ransomware.
 

Programy antywirusowe – funkcjonalność i bezpieczeństwo

Programy antywirusowe stanowią ochronę systemów IT w placówkach edukacyjnych. Dzięki nim zyskujemy:
  • Zabezpieczenie danych w czasie rzeczywistym
Programy na bieżąco weryfikują wszystkie czynności – sprawdzają bezpieczeństwo stron internetowych, a także pobieranych plików lub aplikacji.
  • Kontrolę i filtrowanie ruchu sieciowego
Większość programów antywirusowych posiada zaporę Firewall. Jej zadaniem jest blokowanie aplikacji uznawanych za potencjalnie niebezpieczne. To pozwala na ochronę infrastruktury informatycznej przed szkodliwym wirusami.
  • Ochronę poczty elektronicznej
Programy antywirusowe chronią serwery pocztowe przed SPAM-em, odnajdują niebezpieczne linki oraz załączniki w wiadomościach. Chronią także przed phishingiem.
  • Zabezpieczenie dokumentów
Nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają na ochronę ważnych dokumentów przed modyfikacją, zaszyfrowaniem, skasowaniem bądź zniszczeniem. Programy sprawdzają się m.in. do ochrony danych narażonych na działanie systemów szyfrujących typu cryptolocker.
 

Wydajność i komfort pracy – oto czym wyróżniają się nasze programy antywirusowe!


Do zalet dystrybuowanych przez nas produktów antywirusowych należy skuteczność. Systemy działają w tle i nie obniżają wydajności pracy systemów informatycznych. Zainstalowany program w żaden sposób nie zakłóca komfortu użytkowania komputera, komórki lub tabletu. Dodatkowo wiele z oferowanych rozwiązań umożliwia blokowanie dostępu do wybranych stron internetowych, również zaszyfrowanych. Dzięki temu uczniowie nie korzystają z portali społecznościowych i innych witryn podczas zajęć.
Aby poznać szczegóły oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego programu antywirusowego.

 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności. Możesz samodzielnie zmienić ustawienia cookies w przeglądarce internetowej.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 20,00 zł

Minimalna wartość zamówienia od jakiej będzie można zrealizować kupon rabatowy to: 500,00 zł