Strona główna » Projektory » Projektor BenQ MX631ST
Projektor BenQ MX631ST

Projektor BenQ MX631ST

Koszt wysyłki: od 24,60 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

      Projektor BenQ MX631ST Wyposażony jest w 3200 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu 13000:1, w krótkim rzucie obrazu daje 55″ duży obraz z tylko 1 metra projekcji! Ten XGA projektor wyposażony jest w technologię DLP® Link™ 3D i jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich pomieszczeń projekcyjnych oraz sal edukacyjnych!

      Krótka projekcja to bardzo dobre rozwiązanie do pomieszczeń, w których nie można umieścić projektora daleko od ekranu. Dzięki temu rozwiązaniu jest dużo większa elastyczność w wyborze miejsca projekcji.


 

       Projektor o krótkiej projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem rażenia oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się wyłącznie na widowni!
 


      Korzystając z projektora o krótkiej projekcji prowadzący może podchodzić do samego ekranu bez obawy, że zacienią prezentację. Również słuchacze mogą swobodnie przemieszczać się po sali bez obawy przeszkadzania w prezentacji.

       Czytelne prezentacje zwłaszcza te z dużą ilością treści lub danych liczbowych są bardzo istotnym elementem dla nauczycieli i prowadzących prezentacje. Wysoki współczynnik kontrastu zapewnia, że każdy tekst, obraz, wykres, schemat i wideo są wyświetlane w optymalnej jasności i zwiększonej ostrości, szczególnie w przypadku danych liczbowych.

 
Niski kontrast  Wysoki kontrast


      Wysoka jasność 3,200 ANSI Lumens‎ w projektorach biznesowych zapewnia każdej prezentacji jasne odcienie kolorów oraz wysoką cztelność prezentowanych treści – nawet w stosunkowo jasnym otoczeniu.

 

      Wykorzystanie wielu urządzeń do projekcji jest możliwe dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowym opcjom łączności.

 

 

Wszystko co możesz oglądać na dużym ekranie z urządzeniami systemu android


      Dzięki tej funkcji bardzo prosto można wyświetlać na dużym ekranie filmy i zdjecia z urządzeń z Androidem. Projektor MX631ST posiada funkcję MHL, która pozwala na tzw. lustrzane odtwarzanie filmów i gier na dużym ekranie z tych urządzeń, które korzystają z systemu Android. Dodatkowo urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!


      Dzięki USB typ-A użytkownicy mogą pobierać energię do swoich urządzeń mobilnych typu USB-A 1.5A. Nie trzeba się już martwić wyczerpaniem baterii podczas ważnego spotkania.
 


       Funkcja automatycznej korekcji zniekształceń trapezowych daje elastyczność korygowania efektu trapezowego w pionie za pomocą automatycznej regulacji gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji.
 


       MX631ST posiada dwa wbudowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready. Pomagają one wzbogacić prezentację w najlepszą jakośc dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ przez co eliminowane są drgania obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji.


Oszczędzaj Więcej Energii z Technologią BenQ SmartEco™ Technology
 

       Oszczędność energii to niższy całkowity koszt posiadania projektora oraz zoptymalizowana projekcja poprzez dynamiczne oszczędzanie energii przy zachowaniu bezkompromisowej jasności wyświetlanej prezentacji. Dzięki innowacyjnej Technologii BenQ SmartEco ™ szkoły i przedsiębiorstwa, są w stanie zaoszczędzić nawet do 70% poboru mocy lampy, przekładając to na niższe koszty utrzymania, jednocześnie zapewniając bardzo żywe wrażenia wizualne każdej prezentacji.
 


      Tryb SmartEco* wykrywa zawartość wejściową i określa ilość wymaganej jasności potrzebnej do optymalnego wyświetlania barwy i działania kontrastu. Jest w stanie zmniejszyć siłę natężenia lampy, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość obrazu. Tutaj nie ma żadnych kompromisów!
 

                         
                                                              Projektor BenQ Tryb normalny 296W –                        Tryb SmartEco Rozszerzone Szczegóły w Zaciemnionych                                                 Średni Pobór Mocy                                                                              Scenach 163W – Średni Pobór Mocy

   
  Wymiana lampy w projektorze to największa część kosztów eksploatacji.


      Tryb Oczędności Pracy Lampy, służy do regulacji mocy lampy i jej jasności dynamiczniej. Przyczynia się to do przedłużenia żywotności lampy projektora o ponad 50%, a tym samym do zmniejszenia częstotliwości jej wymiany, znacznie obniżając przyszłe koszty.

      Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na chwilowe wygaszenie projektora, w chwili gdy chcą skupić uwagę swoich uczniów np. wyłącznie na swoim wykładzie – lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.
 

                                              

                                      Projektor BenQ. Pełna moc lampy –                                                            Projektor BenQ -tryb Eco Blank.
                                       uwaga skupiona na ekranie                                                                          Uwaga skupiona na nauczycielu

 

      Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy gdy nie wykryje on źródła sygnału BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje źródła wyświetlania.

 

                                                                  

                              Projektor BenQ. Wykryty sygnał źródłowy.                                      Projektor BenQ. Brak sygnału źródłowego.
                                                   100% mocy lampy                                                                                    30% mocy lampy


       Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy gdy nie wykryje on źródła sygnału BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje źródła wyświetlania.

 

       MS630ST w stanie czuwania (gdy nie jest aktywny), zmniejsza zużycie energii do minimum 0.5W mocy. To ogromny postęp technologiczny w zakresie oszczędzania energii, któy pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora, a także zdecydowanie przekłada się  na niższe koszty zużycia energii elektrycznej.
 

      Zaprojektowany, aby zmaksymalizować pozytywne wrażenia z oglądania wyświetlanego obrazu. BenQ MS630ST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki czemu szkoły mogą wykorzystywać najnowocześniejsze materiały edukacyjne przygotowane w 3D. Wszystko co potrzeba żeby w pełni wykorzystać możliwości projektowa BenQ to przygotowanie okularów 3D oraz materiałów 3D na płytach Blu-ray.


      Projektor MX631ST posiada wbudowany głośnik , który może być używany jako system audio nawet gdy projektor jest w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak i pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.


      Projektor o krótkiej projekcji tzw. short-throw umożliwia uzyskanie obrazu dużego formatu nawet w niewielkich pomieszczeniach. Nie trzeba umieszczać projektora daleko od ekranu żeby uzyskać duży rozmiar obrazu*.


*Odległość projekcji w projektorach z lustrem mierzona jest od ekranu do końca projektora.


       Krótka projekcja utrzymuje światło z projektora poza oczami wykładowcy. Zapewnia to duży komfort prowadzącemu prezentację.


      Korzystając z projektora o krótkiej projekcji prowadzący może podchodzić do samego ekranu bez obawy, że zacienią prezentację. Również słuchacze mogą swobodnie przemieszczać się po sali bez obawy przeszkadzania w prezentacji.
 


W1080ST

 

       W celu łatwego dostępu do lampy projektora,  w górnej części obudowy projektora znajduje się pokrywa przeznaczona dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.


     Na pilocie zdalnego sterowania znajduje się przycisk Szybkiego Uruchomienia, którym instalator szybko przejdzie do instalacji związanej z funkcjmi w menu OSD.

MS506

Automatyczne wyłączanie


      Po trzydzistu minutach bez źródła wyświetlania projektor zostanie automatycznie wyłączony. Eliminuje to niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.


     Projektor MX631ST po wykryciu ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * przed obiektywem, automatycznie wyłączy światło projekcji.


     Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne użytkowanie projektora przez dzieci i dorosłych.


     * Efektywna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.


      Technologia DLP, w której pracują  projektory BenQ zapewnia ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne, prawdziwe i naturalne kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. BenQ używa najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD poprzez zaawansowane technologie koła kolorów. Lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, dlatego projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. Po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając  lampę na nową jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.


Ponadczasowa jakość obrazu
 

Nie-DLP Projektor

 BenQ DLP Projektor      Technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ dodatkowo zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.
 


 DLP nie wymaga wymiany filtrów

 

      Dzięki technologii BrilliantColor ™ projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, nawet w dobrze oświetlonych miejscach. Opracowana przez BenQ technologia BrilliantColor pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów oraz na przetwarzanie sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich,
 


 Projektor BenQ zapewnia żywe kolory

      Etykiety ecoFACTS potwierdzają, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety, ale również aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska!
Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego. 

.................................................................................................................................................................................
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
W celu ulepszenia zawartości naszej strony internetowej oraz dostosowania jej do Państwa osobistych preferencji, wykorzystujemy pliki cookies przechowywane na Państwa urządzeniach. Kontrolę nad plikami cookies można uzyskać poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności. Możesz samodzielnie zmienić ustawienia cookies w przeglądarce internetowej.
USTAWIENIA
ZAAKCEPTUJ TYLKO NIEZBĘDNE
ZGADZAM SIĘ