Strona główna » Laboratoria Przyszłości » Robotyka » Zestaw BOSON Inventor Kit

Koszt wysyłki: od 24,60 zł

• Filmy - Boson

Zestaw BOSON Inventor Kit

Boson Inventor Kit to zestaw  elektronicznych elementów konstrukcyjnych dla młodych wynalazców, edukatorów STEM i majsterkowiczów.

Weź udział w lekcji techniki z BOSON

Zestaw Boson dzieli skomplikowane układy na proste i funkcjonalne moduły, które są łatwe do zrozumienia. Zestaw nie wymaga kodowania ani lutowania i jest idealny jako narzędzie do nauczania w klasie STEM.

Moduły Boson mają wbudowane magnesy, ale mogą być używane również ze śrubami, rzepami, a nawet z klockami LEGO! Moduły Boson można mocować do szerokiej gamy materiałów, takich jak papier, drewno, tkanina, białe tablice magnetyczne lub własne projekty z LEGO!

Moduły w różnych kategoriach są wykonane w czterech kolorach co sprawia, że praca z nimi jest intuicyjna. Moduły wejścia są żółte, wyjścia różowe, moduły funkcyjne są niebieskie, a związane z zasilaniem w tym płyty główne są zielone.

Wprowadzenie do Internetu Rzeczy (IoT) z BOSON

Zestaw Boson Inventor kit oferuje:
7 modułów wejściowych, 6 modułów wyjściowych, 18  modułów funkcyjych i 6 modułów związanych ze sterowaniem i zasilaniem. Łącznie37 modułów.

W zestawie znajduje się również 12 kart aktywności, które uczą dzieci, jak budować interaktywne projekty za pomocą klocków LEGO czy z dołączonych kartonowych modeli. A to wszystko sterowane modułami Boson.

Zestaw Boson Inventor Kit daje nieskończenie wiele możliwości budowania różnych konstrukcji, projektów interdyscyplinarnych czy "robotów" wykonujących drobne czynności.
Uczniowie wdrażając się w świat prostych układów sami zaczynają tworzyć coraz to bardziej skomplikowne projekty wyzwalając w sobie kreatywność i logiczne myślenie.
Możliwość łączenia modułów Boson z micro:BIT, arduino czy innymi modułami Boson sprawia, że możliwosci edukacyjne tygo zestawu są ogromne. Wręcz nieograniczone.

OSTRZEŻENIE:
Zalecany jest nadzór osoby dorosłej dla dzieci poniżej 8 lat.

Zestaw zawiera:

• Kabel (15 CM) x 20
  • Rzep x 2
  • Zestaw śrub x 2

.............................................................................................................................................................................
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Poznaj BOSON

Elektronika dla każdego! Lekcja techniki inna niż wszystkie

Przykłady wykorzystania

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 20,00 zł

Minimalna wartość zamówienia od jakiej będzie można zrealizować kupon rabatowy to: 500,00 zł