Strona główna » Meble szkolne » Biurka do nauki języków obcych » Biurko uczniowskie 2-osobowe
Biurko uczniowskie do nauki j.obcych

Biurko uczniowskie 2-osobowe

Biurko uczniowskie 2-osobowe

Biurko uczniowskie 2-osobowe (stoły uczniowskie 2 –osobowe do nauki języków obcych) wykonane są w całości z płyty meblowej o grubości 18 mm (oprócz blatu). Blaty biurek wykonane są z płyty o grubości 25 mm. Stoły wykonane są w technologii tradycyjnej z użyciem ponad 40 kołków, co powoduje, że konstrukcja biurka jest bardzo trwała.

Dzięki temu połączone ze sobą stoły stanowią stabilną całość i mogą być wielokrotnie przenoszone do innych pomieszczeń. Biurka posiadają półkę techniczną zabezpieczoną blendą skręcaną 4 śrubami, co zabezpiecza okablowanie przed dostępem osób nieupoważnionych.
Przód biurka posiada blendę o szerokości 40 cm z płyty meblowej, na której montowane są haczyki na słuchawki, numerki oraz przelotki na kabel słuchawkowy.

Obrzeża wykonane są z PCV o grubości 22/2 mm co chroni krawędź przed uszkodzeniem. Dzięki zastosowaniu opisanych stołów do wyposażenia pracowni językowej możliwa jest ochrona okablowania łączącego poszczególne stanowiska, a także słuchawek German Maestro K800, które oddzielone są od użytkowników płytą przednią. Pracownia językowa Multicolab może sprawnie funkcjonować przez wiele lat.

Każde biurko jest skręcone z następnym 2 śrubami meblowymi co tworzy sztywną całość.

Wymiary: 130 x 55 x 76 cm