Strona główna » Roboty edukacyjne

Roboty edukacyjne

Roboty edukacyjne
Roboty edukacyjne stanowią doskonałe narzędzie wspierające kreatywność i umiejętność logicznego myślenia. W naszym asortymencie znajdują się produkty przeznaczone do nauki kodowania dla uczniów w każdym wieku. Za ich pomocą można tworzyć zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane formy. Artykuły, które posiadamy, wyróżniają się bardzo dobrą jakością. Do ich zalet zalicza się kompatybilność z zestawami Lego Technic oraz Bricks.
 

Roboty edukacyjne – nauka kodowania jeszcze nigdy nie była tak prosta!


Naukę programowania warto ćwiczyć już od najmłodszych lat. W tym celu najlepiej wykorzystać roboty multimedialne. Nasze produkty obsługują różne języki programowania, w tym VPL, Scratch, Blockl, Aseba. Wyposażono je w czujniki w na podczerwień, diody LED, brzęczki. Modele posiadają otwarty kod źródłowy, co umożliwia ich stałą rozbudowę. Żeby używać artykułów, nie trzeba łączyć się za pomocą kabli. Urządzenia działają bezprzewodowo, a do ich sterowania wystarczy dedykowana aplikacja.
 

Jeden robot, wiele możliwości!


Roboty dostępne w naszym portfolio charakteryzują się wszechstronnością zastosowań. W zależności od wariantu można je m.in. wprawiać w ruch, uczyć omijania przeszkód, rysowania dowolnych kształtów, wydawania dźwięków czy zatrzymywania się w wyznaczonym miejscu. W zestawach znajdują się gotowe propozycje ćwiczeń wraz z arkuszami oraz dodatkami ułatwiającymi sterowanie. Modele konfiguruje się za pomocą pilota zdalnego sterownia lub aplikacji mobilnej. Niektóre roboty reaguję na klaśnięcie lub głos.

Czym wyróżniają się roboty Thymio oraz Maqueen?


Oferowane przez nas roboty odznaczają się intuicyjną obsługą. Wyposażono je w slot na kartę Micro SD. Dodatkowo niektóre produkty posiadają adaptery do zamocowania klocków Lego. Dzięki temu można zmieniać ich kształt i wygląd w zależności od zainteresowań. Do ciekawych opcji zalicza się też możliwość komunikacji z innymi robotami poprzez dedykowany moduł lub czujnik na podczerwień. Artykuły są również wygodne do przechowywania. Niektóre produkty wyposażono w walizeczkę ułatwiającą przenoszenie zestawu z klasy do klasy.
Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji.


 

Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności. Możesz samodzielnie zmienić ustawienia cookies w przeglądarce internetowej.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 20,00 zł

Minimalna wartość zamówienia od jakiej będzie można zrealizować kupon rabatowy to: 500,00 zł