Strona główna » O NAS

NASZA MISJA

Misją naszej firmy jest promowanie nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych. Pomagamy naszym Klientom w realizacji trudnego i długotrwałego procesu
dydaktycznego, zdając sobie w pełni sprawę z faktu, iż nauka i wychowanie stanowią najważniejsze źródło przyszłych sukcesów każdego z nas.

Krótka chronologia długiej historii

1994

Powstanie firmy Systemy Multimedialne we Wrocławiu.

1995

Zostaliśmy wyłącznym importerem w Polsce Zestawu Dydaktycznego M 024 do nauki języków obcych, który sukcesywnie jest rozwijany i dostosowywany do aktualnych możliwości i wymagań.

1998

Otrzymaliśmy nagrodę Wydawnictwa INFOR (Gazeta Prawna) na Dolnośląskich Prezentacjach Edukacyjnych. Dyplom i wyróżnienie otrzymujemy w kolejnych 3 latach.

1999

Zostajemy członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej
...

Współpraca z liderami w branży na rynku międzynarodowym, wdrażanie różnych projektów, szkolenia rozwijające kompetencje... i nagle ponad 1500 jednostek oświatowych zostaje wyposażonych w nasze zestawy dydaktyczne, dużo więcej w urządzenia multimedialne (projektory, tablice interaktywne, komputery, itd.). Możesz nam zaufać !

SPONSORING

W roku 1998 jako fundator nagrody dla zwycięzców teleturnieju "6 NA 6" organizowanego przez Telewizję Wrocław, wyposażyliśmy Szkołę Podstawową nr 2 w Wieruszowie.

W 1999 roku na V Dolnośląskich Prezentacjach Edukacyjnych "TEARED 99" ufundowaliśmy nagrodę dla Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. W.Witosa z Mokrzeszowa, wyróżnionego na targach.

Na VI Festynie "Baw się z Piątką" organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 5 z Kłodzka, który odbył się w czerwcu 1999 roku wystąpiliśmy jako sponsor jednej z głównych nagród w konkursie.

Na VI Dolnośląskich Prezentacjach Edukacyjnych "TARED 2000" ufundowaliśmy nagrodę dla Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych z Wrocławia.

Na Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Rolniczych, który odbył się w kwietniu 2000 roku w Mokrzeszowie wystąpiliśmy jako fundator jednej z nagród.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 20,00 zł

Minimalna wartość zamówienia od jakiej będzie można zrealizować kupon rabatowy to: 500,00 zł