Strona główna » Pomoc i Serwis

Pomoc i Serwis

PROCEDURA PRZYJĘCIA NAPRAWY SERWISOWEJ

1.    Należy wypełnić „Elektroniczny formularz zgłoszenia” zaznaczyć opcję "Zapoznałem/am się z Procedurą Przyjęcia Naprawy                      serwisowej" i kliknąć "wyślij"

2.    Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się ze wskazaną osobą w formularzu w celu poinformowania o procedurze serwisowej.

3.    W zależności od opisu usterki udostępniamy WEB Serwis, Instruujemy telefonicznie, przyjeżdżamy na miejsce naprawy lub                          wysyłamy kuriera po uszkodzony sprzęt.

4.    W przypadku wsparcia telefonicznego prowadzone rozmowy są rejestrowane.

5.    W przypadku naprawy niesklasyfikowanej, jako naprawa gwarancyjna bądź po upływie gwarancji kontaktujemy się ze wskazaną                    osobą w formularzu w celu poinformowania o kosztach naprawy.

6.    W przypadku reklamacji nieuzasadnionej zgłaszający ponosi koszty transportu i testowania.

7.    Po wykonaniu naprawy informujemy telefonicznie lub drogą mailową osobę zgłaszającą awarię o terminie otrzymania urządzenia.

8.    Ważność zgłoszenia wynosi 7 dni od dnia otrzymania zgłoszenia. W tym czasie brak kontaktu lub odpowiedzi ze strony                                  zgłaszającego jest traktowane, jako pozytywne rozwiązanie problemu przez zgłaszającego.

9.    YETIC Sp. z o.o (dawniej Systemy Multimedialne) nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowo wykonane czynności przez zgłaszającego,  które mogą spowodować kolejne komplikacje bądź uszkodzenia.

10.  Należy pamiętać, aby przy odbiorze sprzętu sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera w celu upewnienia się, iż przesyłka jest                        w stanie nienaruszonym a w przypadku uszkodzenia należy wypełnić odpowiedni formularz wraz z kurierem.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi procesu reklamacyjnego. Administratorem danych będzie: Yetic Sp. z o.o.
Szczegóły: polityka prywatności.

Gwarancja:

Potwierdzenie zapoznania się z procedurą:

Ważne: