Strona główna » Placówka Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w miejscowości Niedary, Gmina Drwinia

W dniu 28.06.2019 r. firma Systemy Multimedialne Beata Szczygielska z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Swojczyckiej 82 zrealizowała projekt nr RPMP.09.02.01-12-0366/17 współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Powyższy projekt zgodnie z umową nr ZP.PWD.272.2.2019.2 z dnia 04.06.2019 r. obejmował dostawę i montaż wyposażenia Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w miejscowości Niedary, Gmina Drwinia, zadanie częściowe nr 2: Utworzenie sali zajęć informatyczno-językowej wraz z wyposażeniem sali zajęć multimedialnych.