Strona główna1 » Programy edukacyjne2 » Didakta - Moje pierwsze słówka EN

Didakta - Moje pierwsze słówka EN

Didakta - Moje pierwsze słówka EN

Moje pierwsze słówka EN

Multimedialny program edukacyjny Moje pierwsze słówka - Język angielski jest podzielony na dwie części.

Część edukacyjna obejmuje słowniczek ilustrowany, w którym użytkownik poznaje poszczególne słowa uporządkowane alfabetycznie lub w określonych kręgach tematycznych. Wszystkie słówka czytane są przez profesjonalnego lektora.

Część rozrywkowa zawiera gry edukacyjne dla uczniów, którzy potrafią już czytać, ale także dla dzieci, które jeszcze nie znają literek. Gry to przede wszystkim rozpoznawanie słówek ze słuchu, określanie kolorów, liczby przedmiotów, wybór i przyporządkowanie przedmiotów do określonych grup, np. ilustracji do słówek w formie pisanej, dopisywanie słówek pod odpowiednimi rysunkami, poprawianie błędów w tekście. Dla uczniów bardziej zaawansowanych przygotowano krzyżówki zawierające słówka wygenerowane z bogatej bazy danych - jest to świetna możliwość sprawdzenia słownictwa.

Dodatkową atrakcją jest możliwość wydrukowania dyplomu dla najlepszych graczy, z ich imieniem i nazwiskiem, typem gry oraz z wynikiem końcowym. Jak zawsze, dobrą zabawę gwarantuje świetna grafika, doskonałe efekty dźwiękowe oraz prosta obsługa.

Program jest odpowiedni dla wszystkich typów tablic interaktywnych.

Access

Upstream