Strona główna » Programy edukacyjne » MozaBook » Mozabook Multilang » Mozabook Multilang (40 Języków) - 1 Rok Na Jedno Urządzenie
Mozabook Multilang (40 Języków) - 1 Rok Na Jedno Urządzenie

mozaBook to oprogramowanie prezentacyjne do pracy w klasie

zaprojektowane na tablice i monitory interaktywne. Nauczyciele i uczniowie mogą tworzyć prezentacje i wzbogacać je dostępnymi w mediatece interaktywnymi plikami 3Dfilmami edukacyjnymizdjęciami czy gotowymi zadaniami lub własnymi plikami. Mozabook to bogactwo zasobów, takich jak tematyczne aplikacjegry i modele 3D, obejmujących wszystkie przedmioty - od zerówki po klasy maturalne, przykuwających uwagę uczniów i ułatwiających zrozumienie treści.

altZapierający dech w piersiach

W mozaBook dostępne są również zbiory treści   mediateki, ponad 1000 interaktywnych modeli 3D, kilkaset edukacyjnych filmów wideo i materiałów dźwiękowych oraz zadań, które mogą wzbudzić zainteresowanie uczniów materiałem edukacyjnym.

Prosty i intuicyjny

Podczas tworzenia systemu producent cały czas badał opinię nauczycieli. Dzięki temu system jest prosty w użytkowaniu i łatwy w obsłudze, a użytkownik znajduje wszystko tam, gdzie się tego spodziewa.

Społecznościowy

Zeszyty i arkusze ćwiczeń programu mogą być udostępniane na poziomie szkolnym lub ogólnokrajowym, dając tym samym nauczycielom możliwość korzystania z zeszytów i arkuszy ćwiczeń innych nauczycieli.

Wszechstronny

Program mozaBook potrafi otwierać dokumenty PDF, z których, przy użyciu interaktywnych treści programu, w kilku prostych krokach można wyczarować e-publikacje. W ten sposób nasze własne książki przemieniają się w interaktywne podręczniki.

Fleksybilny

Program mozaBook może być używany na tablicy interaktywnej oraz na normalnym komputerze. Interfejs programu inteligentnie dostosowuje się do wymiarów urządzenia, na którym jest wyświetlany.

Wielojęzykowe

Program mozaBook, wbudowane aplikacje, filmy edukacyjne, interaktywne modele 3D i ich narracje obecnie dostępne są w wielu językach, a ich wspomaganie językowe stale jest poszerzane.

Aplikacja mozaBook z wszechstronnymi ilustracjami, animacjami i pomysłowymi możliwościami prezentacji wzbogaca warsztat zajęć lekcyjnych.

Narzędzia i gry

W ramach programu, do ponad 100 przedmiotów, dostępne są tematyczne aplikacje, mające na celu prostsze przekazanie materiału oraz pogłębianie wiedzy poprzez zabawę. Aplikacje regularnie poszerzane są o nowe funkcje, a liczba dostępnych narzędzi i gier cały czas rośnie. Gry i narzędzia przygotowane dla uczniów najmłodszych klas stawiają na pierwszym planie rozwijanie umiejętności, a dla uczniów klas starszych narzędzia doświadczeń stanowią jedyną w swoim rodzaju pomoc i czasami w pełni zastępują laboratoria. W niektórych narzędziach dostępne są animowanie zadania, które czynią naukę zabawą. Wykonane w narzędziach zadania i ustawienia doświadczalne mogą być zapisywane.

Ponad 80 tematycznych aplikacji

.............................................................................................................................................................................
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.