
Podłoga interaktywna Didactix – FlySky to nowoczesny produkt multimedialny, który łączy naukę, terapię i zabawę w jednej, angażującej formie. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach w każdym wieku – od dzieci w wieku przedszkolnym po młodzież i dorosłych, wspierając zarówno edukację, jak i rozwój ruchowy oraz poznawczy.
System FlySky opiera się na innowacyjnej technologii interakcji ruchem. Jego integralną częścią jest projektor krótkoogniskowy, jednostka obliczeniowa oraz kamera współpracująca z dedykowanym oprogramowaniem, które reaguje na ruch użytkownika. Dzięki temu podłoga interaktywna umożliwia aktywne uczestnictwo w zajęciach, angażując całe ciało i zwiększając motywację do nauki.
Podłoga interaktywna Didactix to rozwiązanie przeznaczone dla szkół podstawowych, przedszkoli, sal terapeutycznych, świetlic oraz placówek wspierających edukację włączającą. Podłoga interaktywna wspiera rozwój motoryki, koordynacji ruchowej, koncentracji oraz kompetencji społecznych, jednocześnie zwiększając zaangażowanie dzieci i młodzieży.
W środowisku szkolnym podłoga interaktywna doskonale sprawdza się podczas:
zajęć edukacji wczesnoszkolnej,
lekcji wychowania fizycznego i zajęć ruchowych,
terapii pedagogicznej i rewalidacji,
pracy z uczniami ze SPE,
zajęć świetlicowych i integracyjnych.
Systemy oferowane przez Yetic dla Edukacji są dopasowywane do realnych potrzeb placówek oświatowych oraz wymagań jednostek samorządu terytorialnego. Zapewniamy doradztwo w doborze rozwiązania, wsparcie wdrożeniowe, szkolenia oraz serwis, dzięki czemu podłoga interaktywna staje się bezpieczną i długoterminową inwestycją w nowoczesną edukację.
Jeśli szukasz rozwiązania, które aktywizuje uczniów, wspiera rozwój ruchowy i uatrakcyjnia zajęcia, podłoga interaktywna jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych placówek edukacyjnych.
Planujesz wdrożenie podłogi interaktywnej w szkole lub przedszkolu?
➡️ Skontaktuj się z zespołem Yetic dla Edukacji i skorzystaj z bezpłatnego doradztwa technologicznego.