Strona główna » Meble szkolne » Krzesło Bolek - rozmiar 5 (146 - 176,5 cm)
Krzesło BOLEK do sali lekcyjnej

Krzesło Bolek - rozmiar 5 (146 - 176,5 cm)

Koszt wysyłki: od 24,60 zł

Krzesło wykonane z profilu stalowego o przekroju 25 mm (nr 7, 6, 5, 4), malowane farbami proszkowymi wg wzornika RAL. Nogi krzesła ze stopkami plastikowymi zabezpieczającymi podłogę. Tylne nogi zakończone ukośnymi stopkami gwarantującymi stabilność mebla. Konstrukcja krzesła umożliwia jego sztaplowanie. Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki. Oparcie z giętej sklejki bukowej o półokrągłym kształcie z charakterystycznym podcięciem na górze.

Wymiary zgodne z zasadami doboru stanowiska pracy ucznia i normy PN-EN 1729-1:2016; PN-EN 1729-2+1:2016

Wzrost użytkownika: 146 - 176,5 cm.

Zasady doboru stanowiska pracy ucznia w zależności od wzrostu użytkownika

Wybarwienia sklejek krzeseł (kolory za dopłatą):
        zielony                żółty                      pomarańczowy         czerwony

turkus              mięta                 trawa cytrynowa                  biały                           szary

Wybarwienia stelaży:
  • kolory standardowe:
czerwony    żółty         zielony      niebieski       czarny          fioletowy           szary

• kolory za dopłatą:
    brąz            grafit               turkus     pomarańcz       biel

ZATWIERDZAM
USTAWIENIA