Strona główna » Meble szkolne » Krzesło Bolek - rozmiar 6 (159 - 188 cm)
krzesło Bolek rozmiar 6

Krzesło Bolek - rozmiar 6 (159 - 188 cm)

Krzesło wykonane z profilu stalowego o przekroju 25 mm (nr 7, 6, 5, 4), malowane farbami proszkowymi wg wzornika RAL. Nogi krzesła ze stopkami plastikowymi zabezpieczającymi podłogę. Tylne nogi zakończone ukośnymi stopkami gwarantującymi stabilność mebla. Konstrukcja krzesła umożliwia jego sztaplowanie. Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki. Oparcie z giętej sklejki bukowej o półokrągłym kształcie z charakterystycznym podcięciem na górze.

Wymiary zgodne z zasadami doboru stanowiska pracy ucznia i normy PN-EN 1729-1:2016; PN-EN 1729-2+1:2016

Wzrost użytkownika: 159 - 188 cm.

Zasady doboru stanowiska pracy ucznia w zależności od wzrostu użytkownika

Wybarwienia sklejek krzeseł (kolory za dopłatą):
        zielony                                 żółty                      pomarańczowy         czerwony

turkus                                      mięta                 trawa cytrynowa                  biały                           szary

Wybarwienia stelaży:
  • kolory standardowe:
czerwony             żółty         zielony            niebieski       czarny          fioletowy           szary

• kolory za dopłatą:
    brąz            grafit               turkus     pomarańcz       biel